Pogoda jutro Pogoda Poznań
157
Reklama
Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online na raty?
REKLAMA | aktualizacja: Środa, 0 2021 roku, godzina 13: 1

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online na raty?

Szybkie pożyczki internetowe w ostatnich latach zyskały niezwykłą popularność. Przez internet możesz wziąć nawet kredyt gotówkowy oferowany przez bank - na kwotę opiewającą na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale jak to zrobić? O czym warto pamiętać?

Jeśli pożyczki online zainteresowały Cię dopiero niedawno, możesz nie wiedzieć, jak łatwo zaciągnąć takie zobowiązanie - nawet w banku. Mamy nadzieję zaskoczyć Cię prostotą tej procedury!

Wystarczy, że znajdziesz najlepszą i najtańszą ofertę, wypełnisz wniosek, prześlesz wymagane dokumenty i poczekasz na decyzję banku.

Tak. To naprawdę wszystko, co musisz zrobić, zanim będziesz mógł cieszyć się potrzebną Ci gotówką i realizować swoje marzenia.

Jak znaleźć najlepszą i najtańszą ofertę kredytu online?

Zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć najlepszy kredyt przez internet? Pomoże Ci w tym porównywarka kredytów online. Wejdź na taką stronę i wprowadź kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz liczbę miesięcy, w ciągu których planujesz spłacić swoje zobowiązanie. Porównywarka przeanalizuje aktualne oferty pożyczki przez internet i wyświetli Ci zestawienie.

Zestawienie kredytów gotówkowych online będzie zawierało wysokość rat, wysokość kosztów kredytu i RRSO. Możesz posortować oferty np. według wysokości rat, zapoznać się ze szczegółami każdej oferty i dowiedzieć się, jakie wymagania są stawiane kredytobiorcy - w tym, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć. Poznasz też zalety i wady każdej oferty.

Kiedy zdecydujesz się na którąś ofertę, kliknij przycisk obok oferty (np. "weź pożyczkę", "zapytaj o kredyt", "złóż wniosek"). Zostaniesz przekierowany do formularza do wypełnienia.

Jak wnioskować o kredyt przez internet?

Szczegóły procedury zależą od konkretnego banku. Zawsze będziesz musiał wypełnić wniosek. Może być bardzo krótki lub mieć kilka podstron - jednak pytania będą naprawdę proste. Bank będzie chciał znać Twoje dane osobowe i kontaktowe, a także źródło dochodów i wysokość innych zobowiązań.

Następnie przedstawiciel banku najprawdopodobniej skontaktuje się z Tobą, żeby dopytać o szczegóły.

Żeby dostać kredyt gotówkowy, będziesz musiał na którymś etapie załączyć wymagane dokumenty. Będzie to skan Twojego dowodu osobistego i albo wyciąg z konta za ostatnie miesiące, albo zaświadczenie o zarobkach.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze wpłyną na Twoje konto. Będzie to albo Twoje dotychczasowe konto, albo nowoutworzone konto w banku, w którym wziąłeś kredyt.

Jak widzisz, cała procedura jest naprawdę nieskomplikowana. Jej ogromnymi atutami są wygoda i szybkość. Nie musisz wychodzić z domu, a pieniędzmi możesz cieszyć się jeszcze dzisiaj.

Powodzenia!

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Unia wprowadzi dodatkowe obowiązkowe wyposażenie w samochodach
Parlament Europejski pracuje nad wprowadzeniem nowych przepisów, które zmuszą producentów samochodów do instalowania systemów utrzymania pasa ruchu oraz automatycznego hamowania. Nowe wyposażenie samochodów ma poprawić bezpieczeństwo na drogach.
więcejCzytaj więcej | Wtorek, 2017.11.14 16:59
Tłumy na placu Wolności. Ruszyło Poznańskie Betlejem
W sobotę wystartowało Poznańskie Betlejem, czyli świąteczny jarmark. Szereg atrakcji będzie czekał w tym roku na mieszkańców i turystów na placu Wolności i Starym Rynku.
więcejCzytaj więcej | Sobota, 2017.11.18 20:50