blog background
 
heretyk: O wszystkim i o niczym
PiS, kościół, \"żydy\", \"pedały\" ~kiero, espe i inni opętani
metka_epoznan
Pneuma-wypadek przy pracy
ok
3185
not ok
9
liczba odsłon: 13517
Otóż pan Adam Pawłowski chyba wczoraj pokazał swoje prawdziwe ja, lub dostał nowe zadania służbowe od swego szefa pana Gądeckiego...
 Wczorajszy popis nachalnej ewangelizacji, narzucanie swego własnego punktu widzenia, brak zrozumienia dla innej religii-to wszystko klasyfikuje ciebie Adamie jako nawiedzonego szamana nie kapłana! 
Odmawiasz innym możliwości komentowania swoich wpisów-nota bene coraz mniej twoich autorskich wpisów a rośnie ilość przedruków, wklejek i notatek służbowych z kurii, recenzji z innych portali. Co się dzieje Adasiu? Przełożeni za pośrednictwem twojego konta próbują coś wywalczyć? 
Ogłosiłeś 20 swoich tez dlaczego nie pozwalasz na komentowanie swoich(?) wpisów. Przeczytałem je uważnie i oto moje refleksja. 
1. Swoim punktom od 1 do 3 zaprzeczyłeś w całości "nie mam czasu" no jak nie masz czasu, jak wczorajsze popołudnie i wieczór spędziłeś tutaj na sporze ideologicznym? 
2. Najbardziej rozbawił mnie pkt 8. Pozwól, że coś Tobie zacytuję "Schodzili się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby go słuchać. Faryzeusze jednak i nauczyciele Pisma szemrali: "On przyjmuje grzeszników i jada z nimi". Opowiedział im wtedy tę przypowieść : "Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z  nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie szuka tej zaginionej, aż ją znajdzie? A kiedy ją znajdzie, bierze ją z radości na ramiona. Po powrocie do domu, zwołuje przyjaciół i sąsiadów i mówi im: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłem moją zaginiona owcę" . Mówię wam: Większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika. który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia." Zrozumiałeś???
Opinie? Dostałeś pozytywne opinie po wyłączeniu komentarzy? W jaki sposób? Podeszli "wierni uczniowie" czy też może emerytki z kółka maryjnego?
Możliwość komentowania na fb? Nie każdy korzysta z tego typu portali do komunikacji.
 Moderacja? Komentarze obrażające ciebie-zgoda niech usuwają. Ale pamiętaj szamanie, że naród ma prawo być pobożny ale kraj ZAWSZE ŚWIECKI!!!
Nietolerancja? Dałeś jej popis wczoraj dodając swe komentarze we wpisach Pyry i "Alternatywnego". Na rzeczowe argumenty, reagowałeś w sposób chamski, nachalny typowy "jehuś"!!! Dobrze, że jeszcze nogi nie wstawiłeś w próg gdy drzwi się zamykały... 
Adasiu, nie narzucaj innym swego służbowego punktu widzenia. Pyra słusznie podjął kwestię narzucania religii w szkole. Religia powinna być nauczana w kościele, tam jest jej miejsce. Nie powinno być tak, że prosi się pracownika kurii pracującego na etacie nauczyciela by być zwolnionym z indoktrynacji światopoglądowej.  Rozpasaliście się, oj rozpasaliście się w tym pięknym kraju...

A teraz wzorem Ciebie, szamanie wyłączam komentarze i "pogadajmy" sobie...WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka