blog background
 
heretyk: O wszystkim i o niczym
PiS, kościół, \"żydy\", \"pedały\" ~kiero, espe i inni opętani
metka_epoznan
Czy to aby kościół jest prześladowany?
ok
3345
not ok
51
liczba odsłon: 8842
Witajcie!

Dziś mieliśmy kolejny post dodany przez wielebnego Adama. 
Porusza w nim kwestie dziwne nawet jak na niego. Próbuje dyskutować ze sprawami oczywistymi. Baa zdaje się wyrażać smutek i żal nad osądzaniem i potępianiem jego formacyjnego kolegi Mariuszka... 
A więc do rzeczy:
Podobnie jak Ty Pneumo ja również jestem za zdecydowaną walką ze złem które toczy kościół! Widząc sposób w jaki pogrywa sobie z Wami niejaki Mariusz Grzesiak stwierdzam, że kościół jest zły do szpiku kości. Nie potraficie ukarać JEDNEGO "kapłana", który to sprzeniewierzył się Bogu. Zamiatacie sprawę po dywan przenosząc go pierw do zakonu, a później na "misję" gdzie ma ewangelizować naród Ukraiński. Parafia do której został został zesłany Mariuszek do tego stopnia się go wstydzi, że nie informuje o jego pobycie na swoich stronach internetowych. Dziwią mnie Twoje słowa księże Adamie"Znam go jeszcze z seminarium jako fajnego gościa. Szkoda, że tak potoczyło się jego życie w kapłaństwie i daleki jestem od potępiania go, czy oskarżania o nie wiadomo co, zanim werdyktu prawomocnego nie wyda sąd. Na dziś jest niewinny, a prokuratura ponownie bada sprawę." To jest jawne kurestwo!!! 
Twoje stwierdzenie nie jest godne kapłana! Gdzie Twoja wrażliwość na ból i krzywdę drugiego człowieka? Gdzie Twoja troska o matkę dziecka, gdzie w końcu Twoja troska o dziecko które umierało, choć za ścianę jego ojciec bawił się doskonale? Zamiast tego wyrażasz żal i ubolewanie, bo kolegę z seminarium Tobie szczują! Za czym Ty chcesz czekać? Twój kolega był na tyle dorosłym i odpowiedzialnym aby bzykać, aby bzykać i zapłodnić kobietę, z którą nie miał prawa współżyć. Jednocześnie był moralnym gówniarzem, bo ni potrafił pomóc kobiecie, która na plebanii na której zamieszkiwał rodziła jego dziecko. Jak chcesz określić inaczej to, że nie udzielił pomocy tylko w pokoju obok słuchał sobie muzyki??? Dziwny i pokręcony jesteś Adasiu. Czy Ty choć raz, upomniałeś Mariusza? 

Gdzie Twoja moralność w takim razie???

Odnośnie pedofilii, która to cały czas toczy kościół- niejedna diecezja w USA była na skraju bankructwa gdy doszło do procesów i wypłat zadośćuczynienia ofiarom lepkich rąk amerykańskich kapłanów. Namacalnym dowodem na fakt, iż pedofilia niszczy kościół jest osoba Bernarda kardynała Law, który w 2002 roku został zmuszony do zrzeczenia się tytułu metropolity Bostonu i opuszczenia diecezji. Ale Watykan dba o swych "żołnierzy" i po niespełna dwóch latach zaproponował kardynałowi posadę w Rzymie. Co do ofiar działalności księży pedofilii to w USA istnieje kilkanaście pomników ku czci ofiar księży pedofilii. Pierwszy taki pomnik odsłonięto w kwietniu 2004 roku w Mendham w stanie New Jersey. Wyryto na nim znamienne słowa:"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w morzu".

Owszem pedofilia to coś strasznego. Podejrzewam, że w każdej grupie społecznej znajdują się osoby o skłonnościach seksualnych w kierunku dzieci. Każdy z nich zasługuje zarówno na potępienie jak i na pogardę! Jednakże, doskonale wiesz Adasiu, że od Was, kapłanów wymaga się więcej. To wy jesteście dla dusz tu, na tym łez padole:"drogą, prawdą i życiem". To Wy przekazuje i pomagacie interpretować słowa Chrystusa, to wy jesteście nazywani pasterzami. W końcu to Wy sprawujecie sakramenty święte. Wiesz już dlaczego od Was wymaga się więcej i dlaczego nagłaśniany jest fakt wszelkich nieprawidłowości pośród Was?! 
Pozwolę sobie również odpowiedzieć na Twoje tezy:
-grzechy na sumieniu, to kościół ma nadal i nijak chce się ich wyzbyć! Przykład? Proszę Cię bardzo! Dlaczego kościół wyniósł na ołtarze zbrodniarza, który ma wiele istnień na sumieniu, w tym także popieranie czystek etnicznych na terenach dzisiejszej Chorwacji? Alojz Wiktor Stepinac- wyniesiony na ołtarze w 1998 roku. "15 maja 1941 roku Katolicki List, oficjalny organ kurii arcybiskupiej w Zagrzebiu wspiera ideę „czystki etnicznej”, a okólnik urzędu arcybiskupa uznaje Serbów za  renegatów Kościoła katolickiego i akceptuje użycie przemocy przy nawracaniu prawosławnych na katolicyzm. 31 lipca Katolicki List domaga się przyspieszenia procesu nawracania siłą. Mało tego Stepinac nie unikał przejmowania własności cerkwi prawosławnej na rzecz Kościoła katolickiego! Przeprosi ktoś za działalność tego "męczennika"???
-interes finansowy- hmm gdyby Twój formacyjny kolega Mariusz, postanowił wesprzeć przemysł branży antykoncepcyjnej nie byłoby tego całego zamieszania. Kto wie, może zgodnie z jego słowami "byłby już proboszczem"? 
Właściciel portalu, gazety, telewizji. No to teraz podpadłeś na całej linii Dydyczowi, Głódziowi  i "milionom radiosłuchaczy"! Nikt jak pewien redemptorysta nie miesza i nie skłóca społeczeństwa. 
-zaangażowanie w politykę- drogi Adasiu, poprzednim wpisem, w którym broniłeś doktor habilitowanej Pawłowicz, wdepnąłeś w "g" zwane polityką. Dziwi mnie tylko Twoje zaściankowe poglądy! Z resztą zaangażowanie kleru w politykę było zawsze! 
-grupy religijne- drogi wielebny, przecież Ty jesteś członkiem grupy religijnej o zabarwieniu sekciarskim! Takie poddaństwo i ślepe posłuszeństwo w takiej skali jest niespotykanie w innych religiach czy grupach religijnych.
-przekonania a nauka kościoła- Adasiu, w moim poprzednim wpisie udowodniłem Tobie, na podstawie badań red. Terlikowskiego i FRONDY, że 30 % kapłanów to homoseksualiści. Idąc tym tropem, to pięciu Twoich formacyjnych kolegów to homoseksualiści. Podajesz wszystkim kolegom z roku rękę na przywitanie, czy nie? Jesteś homofobem czy nie? Co do aborcji- dlaczego wypowiadasz się w temacie, który Cię nie dotyczy, no chyba, że wzorem Mariusza masz również kobietę z którą współżyjesz? Aborcja w naszym pięknym państwie jest dopuszczalna i wykonywana w określonych przypadkach! Rozumiem, że gdyby któraś z Twoich znajomych została zgwałcona i w wyniku tego czyny zabronionego doszłoby do zapłodnienia odradzałbyś aborcję i nalegał na urodzenie dziecka, które zostało poczęte w wyniku przestępstwa a z Twojego punktu widzenia w wyniku grzechu?

Mam nadzieję drogi księże Adamie, że odpowiesz w końcu na stawiane pytania. Jeśli nie bezpośrednio na moim blogu to poprzez wiadomość prywatną na konto. Dziwne jest Twoje postępowanie, zapraszasz do dyskusji, ale nadal blokujesz możliwość komentowania Twoich wpisów! 

Tradycyjnie zapraszam do dyskusji. Ostrzegam, że wpisy chamskie, wulgarne będą usuwane przeze mnie. 
Pozdrawiam! 
 
WASZE KOMENTARZE[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
avataraania: UporekMarcepanowicz: Dobrej nocy! Niestety krótkiej, bo o około trzeciej w nocy zarządzę alarm. Takie małe nocne ćwiczenia... :)...
O 3 szefie to tylko hukiem korka od szapmana proszę budzić.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:47
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
avataraania: Paa.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:47
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: aania: Może lepiej wąż by się przydał. Jak odeprzemy atak? ...
Mamy lole za pasem, damy radę ;)
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:48
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: aania: Paa....
Pa! :)
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:48
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: A jak! Kilkanaście nysek z pełną załogą. Będziemy patrolować okolice nad Wartą. ...
Nie zdradzajmy szefie naszych strategicznych punktów obserwacyjnych!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:49
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: aania: O 3 szefie to tylko hukiem korka od szapmana proszę budzić. ...
Już my obywatelkę obudzimy, całą kompanią pod domem ;)
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:50
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: ~Kiero: Mówi szczerą prawdę o tych wrogach Polski...
Ale o tych prawdziwych czy tych wyimaginowanych???
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:50
ok
11
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Nie zdradzajmy szefie naszych strategicznych punktów obserwacyjnych! ...
Spokojnie. Będziemy patrolować kilka różnych miejsc. Chyba osobiście pokieruję starem.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:50
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Już my obywatelkę obudzimy, całą kompanią pod domem ;)...
Mamy dobre megafony!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:51
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: Spokojnie. Będziemy patrolować kilka różnych miejsc. Chyba osobiście pokieruję starem....
Ja panie szefie chciałbym w końcu zasiąść za sterami SKOTa !
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:52
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Ja panie szefie chciałbym w końcu zasiąść za sterami SKOTa ! ...
BTR-70 stoi na placu. Kluczyki pobierzecie u dyżurnego. Tylko nie zapomnijcie pokwitować!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:53
ok
8
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: Mamy dobre megafony!...
Tu milicja, to zbiegowisko jest nielegalne, proszę się rozejść i nie prowokować funkcjonariuszy do użycia form przymusu bezpośredniego ;) Czy obywatelka nas słyszy???
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:53
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarTryndamar: ~Kiero: Mówi szczerą prawdę o tych wrogach Polski...
Napisałeś, że pomawiam, że mówi o GW, a okazało się to prawdą. Teraz unikasz tej kwestii bo prawda cię zabolała i nie chcesz przyznać się do winy.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:54
ok
6
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Tu milicja, to zbiegowisko jest nielegalne, proszę się rozejść i nie prowokować funkcjonariuszy do użycia form przymusu bezpośredniego ;) Czy obywatel...
TU MILICJA OBYWATELSKA !!! JESTEŚCIE OTOCZENI !!!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:55
ok
9
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: BTR-70 stoi na placu. Kluczyki pobierzecie u dyżurnego. Tylko nie zapomnijcie pokwitować!...
Ja tam wolę OT-64, lepiej się prowadzi. Podpisać jak zawsze na Was, naczelniku???
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:55
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: Tryndamar: Napisałeś, że pomawiam, że mówi o GW, a okazało się to prawdą. Teraz unikasz tej kwestii bo prawda cię zabolała i nie chcesz przyznać się do winy....
To jest norma... espe robi podobnie, najpierw szczeka ujada, w przypadku udowodnienia kłamstwa znika z podkulonym ogonem...
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:57
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Ja tam wolę OT-64, lepiej się prowadzi. Podpisać jak zawsze na Was, naczelniku???...
Możecie. Tylko nie jedźcie tym znowu na dziewuchy.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:57
ok
9
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: TU MILICJA OBYWATELSKA !!! JESTEŚCIE OTOCZENI !!!...
To ćwiczymy wariant z pacyfikacją tłumu? Nie było jeszcze zajęć z psychologii tłumu, czy my oby damy radę???
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:58
ok
9
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: Możecie. Tylko nie jedźcie tym znowu na dziewuchy....
Na dziewuchy to Nowak jeździ, my co najwyżej do monopolu wjeżdżamy...
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:59
ok
9
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: To ćwiczymy wariant z pacyfikacją tłumu? Nie było jeszcze zajęć z psychologii tłumu, czy my oby damy radę???...
Damy radę. Otoczymy dom kondomem, eee tzn. kordonem.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 22:59
ok
10
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: Kończę służbę. Jeszcze tylko odstawię stara na garaże na Kochana. Czołem!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 23:00
ok
10
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: Damy radę. Otoczymy dom kondomem, eee tzn. kordonem....
Ale co z tłumem, lać wodą czy pałką???
dodano: Niedziela, 2013.02.10 23:02
ok
11
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: UporekMarcepanowicz: Kończę służbę. Jeszcze tylko odstawię stara na garaże na Kochana. Czołem!...
To ze Starem nie na Taboret?? Ku chwale Ludowej Ojczyzny obywatelu naczelniku!
dodano: Niedziela, 2013.02.10 23:03
ok
12
not ok
4
odpowiedz|usuń
~SKRAJNA PRAWICA: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Niedziela, 2013.02.10 23:12, IP:79.186.215.XXX
ok
14
not ok
8
odpowiedz|usuń
~Kie**: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Kiero: słuchaj szambonurku ks.Adama Pawłowskiego
dodano: Niedziela, 2013.02.10 23:41, IP:164.127.117.XXX
ok
11
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Maciej, Maćku!: Napiszę tak: CHWD Kościołowi!
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 09:12, IP:188.33.56.XXX
ok
5
not ok
5
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: Ale co z tłumem, lać wodą czy pałką???...
Jak to z babami. Najpierw lanie wody, a później użycie pałki. :)
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 09:34
ok
10
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarUporekMarcepanowicz: heretyk: To ze Starem nie na Taboret?? Ku chwale Ludowej Ojczyzny obywatelu naczelniku! ...
Macie rację! Zapomniałem, że tam się nie zmieści. Garaże tylko na osobówki lub na busy. Cholera! Taki kawał drogi z Jeżyc na Grunwald!
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 09:44
ok
9
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Widzę, że odbiegliście daleko od tematu więc odpuszczę czytanie komentarzy nie w temacie i pozwolę sobie odpowiedzieć na jedno z zadanych powyżej pytań przez autora wpisu, gdyż już kiedyś ks.Adam udzielił na nie odpowiedzi . Mianowicie „Rozumiem, że gdyby któraś z Twoich znajomych została zgwałcona i w wyniku tego czyny zabronionego doszłoby do zapłodnienia odradzałbyś aborcję i nalegał na urodzenie dziecka, które zostało poczęte w wyniku przestępstwa a z Twojego punktu widzenia w wyniku grzechu?”. A więć tak, odradzałby aborcje i bronił nienarodzonego niewinnego życia.
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 09:57, IP:195.216.102.XXX
ok
6
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarvonNogay: ~Autor: Widzę, że odbiegliście daleko od tematu więc odpuszczę czytanie komentarzy nie w temacie i pozwolę sobie odpowiedzieć na jedno z zadanych powyżej pyta...
Odpowiem za księdza. To oczywiste, tak nalegałbym, aby urodziła.
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 10:55
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarTomassz: Czas mnie nagli, więc krótko napiszę co mi chodzi po głowie i wracam do rzeczy, które mnie naglą :) Otóż w kwestii Mariusza: Kościół nie jest od karania. Kościół Chrystusa jest od wybaczania chciało by się powiedzieć. W kontekście wiary, dla księdza, który z serca jest prawdziwym pasterzem, to "skierowanie do stanu świeckiego" było by karą (no a jeśli tak jakiś ksiądz tego nie odbierze to moim zdaniem oznacza, że nie powinien nigdy zostać księdzem). A dalszym karaniem tego człowieka zajmie się państwo, bo taka jego rola. Owszem można wymagać więcej, ale toteż napisał Adam zgodnie z przytoczonymi badaniami, że pedofilia wśród kleru jest znacznie mniejsza niż wśród innych grup społecznych. A że jest? Heretyku, chyba nie oczekujesz ideału? Nikt na ziemi nie jest i nigdy nie był oprócz Jezusa Chrystusa... CDN
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 12:05
ok
4
not ok
7
odpowiedz|usuń
avatarTomassz: Nawet Ci, których on sam wybrał popełniali błędy. Bo taki człowiek jest, ale jeśli ma dobrą wolę to znajdzie pomoc, podniesie z błędów i ich więcej nie popełni, a jeśli jego wola jest zła i z decyzji i świadomie chce tak żyć to skończy jak skończy... I czy będzie księdzem, czy prezesem firmy, czy biskupem, czy zwykłym zjadaczem chleba nie ma znaczenia! Naszła mnie podczas pisania taka myśl, że nie da się oceniać kościoła patrząc na niego tak samo jak na organizację polityczną, sklep czy korporację. Bo zawsze będzie źle, bo to jak funkcjonuje kościół jest inne niż jak funkcjonuje ludzkie prawo. Na kościół należy patrzeć przez pryzmat nauki Chrystusa z dobrym jej zrozumieniem. Inaczej zawsze będzie źle...
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 12:05
ok
4
not ok
8
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: Tomassz: Czas mnie nagli, więc krótko napiszę co mi chodzi po głowie i wracam do rzeczy, które mnie naglą :) Otóż w kwestii Mariusza: Kościół nie jest od kara...
Kościół nie jest od karania? Powiedz to ofiarom kościelnych trybunałów, wypraw krzyżówych Inkwizycji, oraz ofiarom konkwisty Ameryki Południowej... Kościół z lubością zadawał ból, cierpienie oraz śmierć!!!
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 17:32
ok
10
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Brygida: Po co kościołowi głowa ? Toż to sami faceci, którzy myślą tylko fujarkami.
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 18:41, IP:83.11.46.XXX
ok
1
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarMinistrantKK: Co do braku prawa współżycia duchownego ze świeckim: skoro nie uznajecie Kościoła, to nie ma dla Was żadnego prawa, którego zakazuje współżycia, ponieważ celibat nie jest prawem państwowym dla duchownych. Więc nie wiem, po co piszesz, że nie miał prawa, nie uznając poglądów Kościoła :)
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 20:24
ok
0
not ok
10
odpowiedz|usuń
avatarakodymos: Tomassz: Nawet Ci, których on sam wybrał popełniali błędy. Bo taki człowiek jest, ale jeśli ma dobrą wolę to znajdzie pomoc, podniesie z błędów i ich więcej ni...
Nieudolna próba bronienia oraz wybielania szkarłatu win kościoła.
dodano: Poniedziałek, 2013.02.11 22:13
ok
10
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: MinistrantKK: Co do braku prawa współżycia duchownego ze świeckim: skoro nie uznajecie Kościoła, to nie ma dla Was żadnego prawa, którego zakazuje współżycia, ponie...
No i widzisz młodzieńcze, księdza obowiązuje celibat, który zobowiązuje go do wstrzemięźliwości seksualnej. W kościele w każdym przypadku prawo kanoniczne stawiane jest ponad prawem świeckim- wielokrotnie kościół był za to krytykowany. Grzesiak nie miał prawa współżyć z powodów moralnych i teologicznych. Złamał zasady, nie jest godzien aby w przyszłości kogokolwiek pouczać... Jego postawa w tej sprawie pokazała jego prawdziwe oblicze. Może za kilka lat zrozumiesz o co chodzi...
dodano: Wtorek, 2013.02.12 07:12
ok
8
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarMinistrantKK: heretyk: No i widzisz młodzieńcze, księdza obowiązuje celibat, który zobowiązuje go do wstrzemięźliwości seksualnej. W kościele w każdym przypadku prawo kanoni...
Ale Ty nie masz tego komentować, skoro nie jesteś katolikiem!
dodano: Piątek, 2013.02.15 17:26
ok
0
not ok
8
odpowiedz|usuń
~http://www.aureliaetseb: all the same it is usually clear the creating in boots started in 1933 from the lake Ugg Boots" however,but nevertheless kinds of your footwear (and after that accepted as skiing Ugg boots or just Fug ) were definitily in use by aviators in the past in 1920 the moment the cockpits in the airplanes weren under time limits and so they needed the boots make sure that or perhaps feet remained warm. http://#nie_wklejaj_linkow#www.au http://#nie_wklejaj_linkow#www.aureliaet
dodano: Niedziela, 2014.11.02 02:52, IP:27.159.196.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~https://thrillerlive.co: my boutique have also been showed as the most impressive running shoes accessories located in Sacramento your internet KCRA a listing. https://thrillerlive.com/uk-to https://thrillerlive.com/uk-tour/uk-tour
dodano: Wtorek, 2014.11.04 20:44, IP:120.33.217.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://www.simexorigina: First, if you want to differentiate themselves from the crowd and change from typical. http://#nie_wklejaj_linkow#www http://#nie_wklejaj_linkow#www.simexorig
dodano: Środa, 2014.11.05 21:38, IP:27.159.198.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://www.cfetvl.net/p: located in okazaki, japan, the actual internet roads concerning Shibuya, tokyo, japan site visitors weregreeted plus a wind shield documenting, "what's hot at this instant, EMUBOOTS" while in the Kitson, father christmas Monica, are generally, A time frame visiting"popular trends EMU wellingtons, additionally fail to UGG UGG anyone decide to GirlUGG u. s,usa hemp Growers, Ltd. http://#nie_wklejaj_linkow#www.cfe http://#nie_wklejaj_linkow#www.cfetvl.ne
dodano: Sobota, 2014.11.08 21:46, IP:110.89.26.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://www.lkershnerdes: it's also important to keep in mind that in song found on earth, actually questionnaire, the definition of "Ugg" Is a generic terms for a type of aussie ugg boot styles. http://#nie_wklejaj_linkow#www. http://#nie_wklejaj_linkow#www.lkershner
dodano: Poniedziałek, 2014.11.10 20:51, IP:27.153.228.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://blog.8thandwalto: Aural manifestation is powerpoint visualized to become halo or transparent mister system of cascading down full color and is also considered a inside exegesis model's internal oscillations, Chakric emergences, user-friendly eliminate, identity exudation or even an accumulation of both inborn as well as,while capturing systems. http://#nie_wklejaj_linkow#blo http://#nie_wklejaj_linkow#blog.8thandwa
dodano: Poniedziałek, 2014.11.17 03:53, IP:27.159.210.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://www.riveraltoque: girls round here have on certain UGGs inside the almost gardening seasons will not still matter again is simply too compacted snow on the floor. http://#nie_wklejaj_linkow#www.r http://#nie_wklejaj_linkow#www.riveralto
dodano: Czwartek, 2014.11.20 14:28, IP:110.82.157.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~http://sophiewilsonphot: for this reason, what else could you do to forestall keep in mind this? effectively you have use a obstacle that experts claim puts a stop to oxygen then moist faraway from arriving at the counter. http://#nie_wklejaj_linkow#sop http://#nie_wklejaj_linkow#sophiewilsonp
dodano: Czwartek, 2014.11.20 15:55, IP:27.159.209.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~UGGs Cyber Monday Deals: you can find a thesis by investing in the present actual softness in the economy on top of that depression, citizens are foregoing looking newbie autos but also picture considerably more perform in order to spiffing, following and even solving the ones they may of. UGGs Cyber Monday Deals http://#nie_wklejaj_linkow#www.zeynephosoz.com/
dodano: Sobota, 2014.11.29 12:16, IP:59.58.112.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~gucci outlet: Anadarko could expand under Pennsylvania's Marcellus shale stores, that mean a whole lot more community suitable for WES. gucci outlet http://#nie_wklejaj_linkow#frictions.in/dance/
dodano: Wtorek, 2014.12.02 17:57, IP:59.58.112.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Louis Vuitton Outlet: they also claim that the jump motion involved with treading in these footwear helps you to optimize the function this lymphatic feature allowing it to operate more proficiently. Louis Vuitton Outlet http://#nie_wklejaj_linkow#czystaziemia.
dodano: Środa, 2014.12.03 21:50, IP:110.85.103.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
WASZE KOMENTARZE[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka