blog background
 
heretyk: O wszystkim i o niczym
PiS, kościół, \"żydy\", \"pedały\" ~kiero, espe i inni opętani
metka_epoznan
Pedofilskie zakusy arcybiskupa Józefa W.
ok
5100
not ok
7
liczba odsłon: 22672
Po kolejnych bzdurach wypisywanych przez pana Pawłowskiego, który zamiast na "ewangelizacji" skupia się na sprawach totalnie go nie obchodzących postanowiłem dodać coś od siebie...

Jak powszechnie wiadomo na Dominikanie szaleje kolejny "ewangelizator" niejaki Józef Wesołowski. Skurczybyk upodobał sobie dzieci. Lubi brać je na kolanka, przytulać, pewno masturbować się pod sukienką a później rozdawać "ciało Chrystusa" ze spermą na dłoniach...
Gdyby pancio Pawłowski próbował negować fakt zarzutów pedofilskich ciążących na Wesołowskim i drugim katabasie, który to czmychną z Dominikany oto garść doniesień prasowych na otwarcie zaślepionych patrzałek...
"Watykański rzecznik poinformował: "Potwierdzam, że arcybiskup Wesołowski został odwołany i zwolniony ze stanowiska i został poproszony o wyjaśnienie stawianych mu zarzutów". 

Watykan wszczął postępowanie wobec zarzutów pedofilii. Wyjaśniono, że hierarcha nie opuścił swego stanowiska dobrowolnie, lecz został odwołany przez papieża Franciszka. 

Oskarżenia o pedofilię skierowały pod adresem nuncjusza media na Dominikanie.W pierwszych komentarzach podkreśla się, że sprawa Wesołowskiego wywołała ogólnonarodowy skandal na Dominikanie. 

Portal Vatican Insider zauważa, że w ten sposób potwierdzone zostało to, o czym wiedziano od dłuższego czasu, czyli o inklinacjach dyplomaty, określanych jako "non sanctas". 

Według Vatican Insider skandal wybuchł w lipcu tego roku. Arcybiskup Santo Domingo kardynał Nicolas de Jesus Lopez Rodriguez wysłał do Watykanu dossier dotyczące stawianych nuncjuszowi zarzutów pedofilii. Sprawą zajął się watykański Sekretariat Stanu i przedstawił ją papieżowi Franciszkowi, który podjął decyzję o natychmiastowym odwołaniu abpa Józefa Wesołowskiego. 

W czerwcu tymczasem to właśnie abp Wesołowski oskarżył o tuszowanie skandalu pedofilii arcybiskupa Portoryko - przypominają media. 

Nieoficjalnie wiadomo, że od chwili odwołania z Dominikany abp Wesołowski przebywa w Rzymie i czeka na wyniki trwającego w Watykanie postępowania. 

Co więcej - dodał Vatican Insider - od kilku miesięcy krążyły pogłoski o alkoholizmie nuncjusza. domniemany pedofil  Józef Wesołowski urodził się w Mizernej (koło Czorsztyna). Maturę zdał w LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu. Wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 1972 z rąk kardynała Karola Wojtyły. Od 1980 roku jest pracownikiem watykańskiej służby dyplomatycznej. Był między innymi w nuncjaturach w RPA, Kostaryce, Japonii, Szwajcarii, Indiach i Danii. W 2000 otrzymał sakrę biskupią z rąk Jana Pawła II. W latach 2000-2002 był nuncjuszem apostolskim w Boliwii, w latach 2002-2008 w Kazachstanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie i Uzbekistanie. Od stycznia 2008 jest nuncjuszem w Dominikanie. 

Na podstawie doniesień prasowych-gazeta krakowska.
WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka