Pogoda jutro Pogoda Poznań
11-3
Reklama
Nie czekaj na rehabilitację ! Rehabilitacja czeka na Ciebie!
REKLAMA | aktualizacja: Wtorek, 2 2021 roku, godzina 23: 1

Trwa nabór do programu zdrowotnego: "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!"

Nie czekaj na rehabilitację ! Rehabilitacja czeka na Ciebie!

Dokuczają Ci bóle kręgosłupa lub mięśni, masz problemy ze stawami? Jeśli jesteś kobietą w wieku 50-59 lat lub mężczyzną w wieku 50-64 lata i mieszkasz w Wielkopolsce - weź udział w wyjątkowym programie zdrowotnym "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!". Skorzystasz z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii i ciekawych zajęć rekreacyjno-sportowych.

- Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej w trybie ciągłym prowadzony jest nabór do programu gwarantując dostęp do rehabilitacji praktycznie od zaraz! Zachowujemy najwyższy poziom standardów sanitarnych - stawiamy na bezpieczeństwo uczestników i zespołu medycznego - rekomenduje koordynator programu dr n.zdr. Magdalena Goliwąs.

Pani Barbara ma 57 lat, pracuje jako księgowa. Od lat zmaga się z bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Gdy dostała skierowanie od lekarza na zabiegi, w poradni rehabilitacyjnej NFZ dowiedziała się, że minimalny czas oczekiwania to minimum osiem miesięcy. Liczyła na szybką pomoc, ból utrudniał jej normalne funkcjonowanie w pracy. Natomiast koszt leczenia w prywatnej przychodni był zbyt dużym wydatkiem, zważywszy, że rehabilitacja zazwyczaj obejmuje serię zabiegów, a nie jednorazowe działanie.

Na szczęście, koleżanka z pracy poleciła pani Barbarze projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany jest do aktywnych zawodowo kobiet (w wieku 50-59 lat) i mężczyzn (50-64 lat) mieszkających w Wielkopolsce. Aby zakwalifikować się do niego wystarczyło tylko skierowanie od lekarza specjalisty i spełnienie powyższych kryteriów.

To był strzał w dziesiątkę! Pomimo początkowym obawom związanym z ryzykiem zakażenia, chodziłam przez 20 dni na różnorodne zabiegi rehabilitacyjne za jedyne 99 zł! Profesjonalna pomoc i opieka specjalistów fizjoterapii, 5 zabiegów dziennie od poniedziałku do piątku. W dogodnej lokalizacji - w gabinetach Centrum Medycznego ENEL-MED w Kupcu Poznańskim. Dodatkowo wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów epidemicznych. Zachęcam wszystkie osoby w moim wieku, które zmagają się z m.in. z bólami kręgosłupa czy stawów, do skorzystania z tego programu. To niebywała okazja!

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do programu?

Przystąpienie do programu jest niezwykle łatwe.

1. Wystarczy posiadać skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę (wzór skierowania można pobrać ze strony internetowej www.rdc50.pl)

2. Kolejnym krokiem jest umówienie terminu wizyty kwalifikacyjnej. Można to zrobić telefonicznie (502 558 094) lub mailowo ([email protected])

Opis programu

Program "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!" składa się z trzech rodzajów aktywności:

1. 3 konsultacji fizjoterapeutycznych, które mają na celu diagnozę stanu zdrowia Pacjenta oraz monitorowanie efektów terapeutycznych;

2. 20 dni zabiegów fizjoterapeutycznych - każdego dnia nasi specjaliści wykonują po pięć zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Łącznie jest ich aż 100! Można skorzystać m.in. z zabiegów z użyciem pola magnetycznego, krioterapii, ultradźwięków, masaży, zabiegów terapii manualnej, itp.;

3. Zajęć rekreacyjno-sportowych z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Możemy ograniczyć dolegliwości kostno-stawowe bez długiego oczekiwania w kolejkach do poradni rehabilitacyjnych. Pięć zabiegów dziennie, sport, rekreacja i edukacja.

To jak pobyt w sanatorium, ale blisko domu! Zrób to dla siebie.

Dane teleadresowe:
Tel. +48 502 558 094
Formularz kontaktowy: [email protected]
Strona internetowa: www.rdc50.pl
Facebook: www.facebook.com/rdc50plus

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Tłumy na placu Wolności. Ruszyło Poznańskie Betlejem
W sobotę wystartowało Poznańskie Betlejem, czyli świąteczny jarmark. Szereg atrakcji będzie czekał w tym roku na mieszkańców i turystów na placu Wolności i Starym Rynku.
więcejCzytaj więcej | Sobota, 2017.11.18 20:50
Najstarszy poznański McDonald ma zostać zamknięty
Pierwsza restauracja McDonald została otwarta w Poznaniu w 1994 roku przy ulicy 27 grudnia. Teraz najstarszy poznański McDonald zniknie z mapy miasta.
więcejCzytaj więcej | Piątek, 2017.11.17 19:30