blog background
 
maciejmajewski12: Praca za granicą jako opiekunka
praca dla opiekunek w niemczech,
metka_epoznan
Piękna sylwetka do lata?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 34

Już za kilka miesięcy zaczyna się sezon ubierania strojów kąpielowych, krótkich spodenek, koszulek. To właśnie teraz jest idealny czas, aby zacząć dbać o sylwetkę. Jeśli zaczniemy już teraz, to z pewnością zdążymy wypracować wymarzoną sylwetkę do lata.

Piękna sylwetka – od czego zacząć?

Na samym początku warto jest zrobić pomiary całego swojego ciała. Najbardziej przydadzą nam się wymiary wokół uda, przedramienia, brzucha, talii oraz bioder. Po każdym tygodniu, dwóch czy miesiącu możemy spisywać nowe wymiary i sprawdzić czy coś się zmienia. Nie zapominajmy o najważniejszym, czyli o swojej wadze.

Po spisaniu swoich wymiarów możemy zacząć dbać o siebie. Najprostszą drogą jest odpowiednia suplementacja i aktywność fizyczna. Suplementy pomagają nam dostarczyć potrzebne witaminy, minerały i składniki. Dzięki temu nie musimy dobierać diety specjalnie pod to, czego potrzebujemy.

Piękna sylwetka – zdrowa dieta

Warto jest zwrócić uwagę na to co jemy. Tylko pamiętajmy o tym, że absolutnie nie powinniśmy z dnia na dzień zmienić naszych nawyków żywieniowych. powoli odchodźmy od złego odżywiania, te mniej zdrowe posiłki zastępujmy warzywami lub owocami, a na pewno zaczniemy widzieć oczekiwane efekty. Jeśli marzymy o pięknej sylwetce, to powinniśmy wiedzieć, że sama dieta to już 80% sukcesu. Pozostałe 20% to aktywny tryb życia, który również powinniśmy wprowadzić.

Piękna sylwetka – aktywny tryb

Rozpoczęcie jakiejkolwiek aktywności jest najtrudniejszą rzeczą dla większości z nas. Głównie jest to spowodowane tym, że po swojej pracy i codziennych obowiązkach jesteśmy bardzo zmęczeni i ciężko jest nam się zmotywować do działania. Najprostszą rzeczą będzie wyciągnięcie bliskiego do wspólnej aktywności. mogą to być spacery, bieganie, chodzenie na siłowe, a nawet wspólne ćwiczenie w domu. Im będzie nas więcej tym lepiej. Znacznie łatwiej jest zmobilizować się do działania jeśli nie jesteśmy sami. Wystarczy poprosić męża, żonę, dzieci, rodziców lub znajomych.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta